Kas yra slapukai?

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kurią svetainė jums apsilankius išsaugo jūsų kompiuteryje arba judriojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė gali tam tikrą laiką „atsiminti“ jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), o jums nereikia jų iš naujo įvedinėti kaskart lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Kam mes naudojame slapukus?

Mes naudojame slapukus tam, kad jūsų patirtis mūsų svetainėje būtų pati geriausia. Taip pat mes galime stebėti jūsų veiklą svetainėje, ir atitinkamai ją tobulinti. Mes taip pat naudojame slapukus stebėti įvairioms rinkodaros kampanijoms. Tokiu būdu sužinome, kuris jų yra veiksmingos, ir keičiame svetainę pagal tai, kas jums patinka. Slapukai taip pat naudojami interneto svetainėje atliekamoms apklausoms – jie leidžia neužduoti jums klausimų kiekvieną kartą, kai grįžtate į mūsų svetaines.​

Kaip galiu valdyti slapukų nustatymus?

Jei pageidaujate, galite kontroliuoti ir (arba) ištrinti slapukus. Išsamesnės informacijos rasite adresu aboutcookies.org. Galite ištrinti visus jūsų kompiuteryje jau esančius slapukus, o daugumą naršyklių nustatyti taip, kad slapukai nebūtų įrašomi jūsų įrenginyje. Tačiau tokiu atveju jums gali reikėti rankiniu būdu pakeisti kai kurias parinktis kaskart, kai lankysitės interneto svetainėje, o kai kurios paslaugos ir funkcijos gali neveikti. Slapukus galite valdyti per savo naudojamos naršyklės nustatymus pasirinkdami, kuriuos slapukus norite priimti ir kuriuos ištrinti. Slapukų galite atsisakyti bet kuriuo metu ištrindami slapukus iš savo naršyklės, kurioje jie yra įdiegti. Slapukų valdymo vieta priklauso nuo Jūsų naudojamos naršyklės. Norėdami daugiau sužinoti kaip tvarkyti ar pašalinti Jūsų naršyklėje įdiegtus slapukus.

Kas pasiekia slapukų surinktą informaciją?

Duomenys apie naudotoją gali būti pasiekiami trečiųjų šalių. Gauta informacija gali būti papildyta ar pasidalinta su išoriniais įrašais iš trečiųjų šalių tik vienu tikslu – pagerinti vartotojo naršymo patirtį ir pritaikyti svetainėje publikuojamą turinį pagal lankytojų poreikius. Visa surinkta asmeninė informacija bus laikoma saugiai ir laikantis šios privatumo politikos taisyklių. Informacija nebus naudojama savavališkai.Norėdami prenumeruoti mūsų naujienlaiškį, galite įrašyti savo el. pašto adresą. Pateikta asmeninė informacija bus naudojama tik naujienlaiškio atsisiuntimui.

Slapukų veikimo trukmė?

Mūsų svetainėje talpinamų slapukų veikimo trukmė įvairi. Kai kurie jų nustoja veikti, kai tik uždarote naršyklę, o kiti galioja keletą dienų / mėnesių / metų. Ilgesnės trukmės slapukai reikalingi tam, kad būtų galima įvertinti, ar esate naujas lankytojas ar pakartotinai lankotės mūsų svetainėje.Daugiausia mes naudojame standartinės veikimo trukmės slapukus (kuri nustatoma juos naudojančių sistemų). Kai kuriais atvejais slapukų veikimo trukmę galime pakeisti. Tačiau mes negalime valdyti trečiosios šalies slapukų veikimo trukmės, nes jie priklauso mūsų partnerių ir agentūrų naudojamoms išorinėms sistemoms.

Jūs taip pat galite bet kada atšaukti savo duotą sutikimą dėl slapukų naudojimo pateikdami mums prašymą elektroniniu paštuinfo@vienkartiniai.lt